Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij to powiadomienie.
BYD LOGO AEC LOGO
BYD F3DMOpis


BYD f3dm Opis BYD Dual Mode (DM) - samochód elektryczny o przedłużonym zasięgu

Firma BYD jako pierwsza na świecie wdrożyła koncepcję samochodu elektrycznego o przedłużonym zasięgu. To nowatorskie rozwiązanie łączy ekonomikę użytkowania samochodu elektrycznego ze swobodą i zdolnością pokonywania nawet najdłuższych tras jaką daje samochód spalinowy. Technologia wykorzystywana w samochodach BYD serii DM odchodzi od tradycyjnego wykorzystania silnika spalinowego do napędu auta. Tutaj samochód napędzany jest wyłącznie silnikiem elektrycznym, który prąd pobiera z baterii, na co dzień ładowanych z domowego gniazdka elektrycznego. Po pełnym naładowaniu baterii możemy przejechać 60 km, co w zupełności wystarcza do codziennych dojazdów do pracy i na zakupy.

W przypadku gdyby zasięg 60 km okazał się zbyt mały do dyspozycji mamy także silnik spalinowy, który nie napędza kół, a jedynie ładuje baterie, umożliwiając dalszą podróż bez konieczności podłączania samochodu do sieci energetycznej.

Dzięki połączeniu zalet napędu elektrycznego i spalinowego zyskujemy samochód, który jest bardzo ekonomiczny, przyjazny środowisku i cichy. Z drugiej strony zapewnia on duży zasięg i swobodę podróżowania na dowolnych dystansach, nawet tam gdzie infrastruktura do szybkiego ładowania wciąż jest nierozwinięta.Galeria

BYD f3DM

BYD f3DM

BYD f3DM

BYD f3DM

BYD AUTO POLSKA FACEBOOK Zobacz nasz profil na Facebooku   BYD AUTO POLSKA YOUTUBE Zobacz nasze konto na Youtube