Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij to powiadomienie.
BYD LOGO AEC LOGO
BYD E6Opis


BYD E6 Opis Model BYD e6 to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów elektrycznych dostępnych na światowym rynku. Jest to komfortowy, 5-miejscowy, w pełni elektryczny minivan posiadający duży rozstaw osi, bo aż 2.830 mm czyli 111,4 cala.

Model e6 wyróżnia się na tle innych aut elektrycznych m.in. o wiele większymi rozmiarami oraz bardzo dużym zasięgiem. Na jednym ładowaniu BYD e6 może przejechać aż do 300 km, co jest fenomenem wśród aut elektrycznych, a duże rozmiary samochodu pozwalają komfortowo podróżować pięciu osobom.

Dodatkowo BYD e6 jest wyposażony w silnik elektryczny o mocy aż 75 kW (102 KM). Co za tym idzie, moc jednostki napędowej, dostępna od pierwszego naciśnięcia pedału przyspieszenia, zapewnia dobrą dynamikę auta oraz wysoką jak na pojazdy elektryczne prędkość maksymalną, która jest przewidywana na poziomie 140 km/h. Te cechy sprawiają, że BYD e6 idealne pasuje zarówno do codziennej jazdy, w ruchu miejskim, jak i dalekich podróży.

Galeria

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

.

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

BYD e6

Nowoczesna stylistyka, bogate wyposażenie oraz detale podkreślające zaawansowaną technologię samochodu to cechy charakterystyczne BYD e6. Z drugiej jednak strony auto wciąż pozostaje maksymalnie funkcjonalne i przyjazne użytkownikowi. Najwyższej jakości sprzęt audio marki Infinity, duży ekran dotykowy za pomocą którego możemy obsługiwać nie tylko radio, klimatyzację czy nawigację, ale także obejrzeć film, przeglądać zdjęcia czy wreszcie wyświetlić obraz z jednej z kilku kamer zamontowanych w aucie to tylko niektóre dodatki podnoszące komfort i bezpieczeństwo na drodze. Dobre prowadzenie auta zapewniają nie tylko elektroniczne systemy bezpieczeństwa, ale także baterie zamontowane w płycie podłogowej, które bardzo mocno obniżają środek ciężkości. Dzięki temu BYD e6 pozostaje stabilny nawet w szybko pokonywanych zakrętach, zachowując jednocześnie przyjemność podróżowania na nierównościach.

Dane Techniczne


BYD E6 Dane Zasięg pozwalający przejechać ponad 300 km na jednym ładowaniu stawia BYD e6 na pierwszym miejscu wśród seryjnie produkowanych samochodów elektrycznych. To wszystko przy zachowaniu pełnej funkcjonalności auta segmentu mini VAN. Przestronne wnętrze, bagażnik mieszczący nawet weekendowe bagaże całej rodziny pozwalają traktować BYD e6 jako pełnowartościowy samochód, przeznaczony nie tylko do poruszania się po mieście.

Bezpieczeństwo


BYD E6 Bezpieczenstwo BYD e6 zapewnia pasażerom w pełni bezpieczne podróżowanie dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa biernego i czynnego. Już w standardowej wersji samochód jest wyposażony w 6 poduszek powietrznych, przednie i tylne strefy kontrolowanego zgniotu, a także wzmocnienia boczne. Technologia stosowanych baterii także gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Nawet w przypadku uszkodzenia baterii w czasie wypadku są one w pełni bezpieczne. Poddawane one były wielu testom na zgniatanie, przebijanie, wysoką temperaturę czy nadmierne rozładowanie lub nadmierne ładowanie. Wszystkie testy zakończyły się pozytywnie i nigdy baterie nie stały się przyczyną jakiegokolwiek zagrożenia dla podróżujących samochodem.

Ładowanie


BYD E6 Ladowanie Samochód BYD e6 może być ładowany na wiele sposobów, które pozwalają maksymalnie wykorzystać zalety korzystania z auta elektrycznego. Standardowym wyposażeniem auta jest zestaw do ładowania samochodu z domowego gniazdka elektrycznego. Podłączając taką ładowarkę do gniazdka o napięciu 230V możemy doładować baterie. Optymalnym sposobem ładowania samochodu jest jednak użycie ładowarki domowej o mocy 10 kW. Podłączając ją do prądu trójfazowego o napięciu 360 V możemy w pełni naładować baterie w czasie do 6 h. BYD dopuszcza także ładowanie samochodu ładowarką szybkie ładowania o bardzo dużej mocy 100 kW. Stosując takie rozwiązanie pełne naładowanie zajmuje ok. 40 minut.
W awaryjnych sytuacjach możliwe jest także ładowanie samochodu BYD e6 z innego auta elektrycznego. Odpowiedni do tego kabel także znajduje się na wyposażeniu standardowym samochodu.Eco


BYD e6 to w pełni elektryczny samochód, który nie emituje żadnych zanieczyszczeń powietrza w czasie jazdy. Materiały zastosowane do produkcji baterii także nie stanowią zagrożenia dla środowiska - w całości nadają się do recyklingu. Dodatkowo w aucie zainstalowano system odzyskiwania energii z hamowania, który nie tylko zwiększa efektywność całego układu napędowego i wydłuża zasięg, ale także pozwala zmniejszyć zużycie klocków i innych elementów układu hamulcowego. Obniża to koszty eksploatacji, a do środowiska trafia mniej pyłów i zanieczyszczeń powstających w efekcie tarcia w trakcie hamowania.

Katalog

BYD E6 Katalog

Chcesz dowiedzieć się więcej o samochodzie BYD e6? Pobierz katalog produktu.BYD AUTO POLSKA FACEBOOK Zobacz nasz profil na Facebooku   BYD AUTO POLSKA YOUTUBE Zobacz nasze konto na Youtube