Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij to powiadomienie.
BYD LOGO AEC LOGO
O AEC

Automotive Europe Corporation

Automotive Europe Corporation na mocy umowy dystrybucyjnej z 17 października 2008 roku jest wyłącznym przedstawicielem firmy BYD na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. Od października 2011 roku firma prowadzi także sprzedaż samochodów marki BYD na Ukrainie (http://www.byd.ua). Umowa dystrybucyjna z BYD obejmuje także ich obsługę gwarancyjną, serwisową, a także zaopatrzenie w części zamienne.

Automotive Europe Corporation wchodzi w skład grupy Iberia Motor Capital Group, która obecnie jest największym prywatnym i niezależnym importerem samochodów w Polsce. Spółki z IMCG zajmują się także produkcją samochodów marki Skoda (fabryka na Ukrainie), dystrybucją i serwisem samochodów marek Seat, VW, Skoda, Hundai, KIA, ZX Grand Tiger. Ponadto IMCG oferuje kompleksowe usługi logistyczne (Fermata, LOGIS), jak również usługi finansowe i ubezpieczeniowe (PKU). Posiada także wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu flotami oraz wynajmie samochodów pojazdów (SIXT). Jedna ze spółek IMCG prowadzi także sprzedaż foteli sportowych i fotelików dziecięcych, także innych akcesoriów dla dzieci (RECARO, Gesslein, Dreem Bag).

Dzięki szerokiemu spektrum działalności IMCG dostarcza swoim klientom kompleksową usługę rozpoczynając od kupna auta poprzez możliwość jego ubezpieczenia, późniejszego serwisowania wraz z możliwością skorzystania z Programu Auto Zastępcze, aż po ofertę zakupu różnego rodzaju akcesoriów.

"AUTOMOTIVE EUROPE CORPORATION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Warszawska 1
05-820 Piastów
Zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XVI Wydział Gospodarczy-Rejestrowy
KRS: 0000031856
REGON: 017177107
NIP: 5342145460
Kapitał zakładowy: 4 571 000,00 zł

BYD AUTO POLSKA FACEBOOK Zobacz nasz profil na Facebooku   BYD AUTO POLSKA YOUTUBE Zobacz nasze konto na Youtube